حداکثر وزن یک سفارش چند کیلوگرم می تواند باشد؟

وزن یک سفارش می تواند تا ۴۰ کیلوگرم باشد، در غیر اینصورت امکان خرید و ثبت سفارش برای مشتری وجود ندارد.

روند پرداخت در فروشگاه اینترنتی چگونه است؟

همه­ ی مشتریانی که از فروشگاه اینترنتی شیرینی سنتی یزد خرید انجام می دهند پس از ثبت سفارش می توانند از طریق درگاه اینترنتی و با کارت مربوط به هر یک از بانک های کشور پرداخت را انجام دهند.

حین ثبت سفارش و پرداخت ، مشکلی پیش آمده؟

در چنین مواردی یا زمانی که سفارشی را ثبت نهایی کردید و در آن لحظه پرداخت خود را انجام ندادید، دو حالت وجود دارد:

۱ – اگر عضو سایت هستید و با حساب کاربری خود سفارش خود را ثبت نمودید از طریق کارتابل کاربری امکان رهگیری و پرداخت سفارش در نظر گرفته شده است.

۲ – اگر به عنوان یک کاربر آزاد سفارش خود را ثبت نمودید باید کد رهگیری سفارش که در مرحله آخر به شما داده می شود را حفظ نمایید و از طریق آن کد پرداخت را دنبال نمایید.

کیفیت بسته بندی و محصول توسط پست دچار مشکل شده است؟

در صورتی که بسته بندی ها یا خود شیرینی توسط پست دچار خللی شده است، در صورتی که مامور پست حضور دارد آنرا به مامور باز گردانید در غیراینصورت به خط تلگرامی پیغام دهید تا خسارت مربوطه توسط پست مطالبه شود.

از کیفیت شیرینی تحویل گرفته شده، رضایت وجود نداشته باشد؟

در صورتی که شیرینی را پس از تحویل از پست بررسی نموده و متوجه کیفیت نامناسب آن شدید ، در اسرع وقت عکسی از شیرینی را به شماره تلگرامی ارسال نموده و نامرغوبیتی محصول را گزارش دهید تا پس از  بررسی توسط کارشناسان ، اقدامات مقتضی انجام گیرد. 

در صورتیکه معایبی منطقی وجود داشته باشد ضمن خوشحالی از انتقاد مطرح شده در صورت تایید کارشناسان در اسرع وقت مرجوع جهت بررسی معایب  و ارسال مجدد برای شما صورت میگیرد.

ارسال سفارش ها بر چه اساسی می باشد ؟

سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۳و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.
 
 

زمان تحویل پس از ثبت خرید چگونه خواهد بود ؟

در مورد مشتریان خارج از یزد ، با توجه به نوع انتخاب روش ارسال، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران یا پیشتاز و چاپار ارسال خواهد شد.

زمان تحویل برای شهر تهران بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت خواهد بود.

زمان تحویل برای خارج از شهر تهران (مرکز شهرها) بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود.

زمان تحویل برای خارج از مراکز شهر (حاشیه شهرها) بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت خواهد بود. ( البته این زمان برای چاپار بوده و ممکن است ارسال توسط پست زمان بیشتری طول بکشد)

روند ثبت‌ نام و فعال سازی حساب کاربری در سایت چگونه است؟

برای ثبت‌ نام درسایت ابتدا فرم عضویت در سایت را تکمیل نمایید، سپس ایمیل تائید برای شما ارسال می‌شود که با کلیک روی لینک موجود در ایمیل، آدرس ایمیل شما تائید می‌شود و می‌توانید وارد سایت شوید.

چرا با وجود درخواست برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.